Reprezentacja Uczelni

 

Rektor dr Mirosław Cholewiński

Prorektr ds. rozwoju dr Joanna Karpowicz

 

 

Dr Joanna Karpowicz – prorektor Uczelni Jańskiego w Łomży, urodzona 28 stycznia 1964 roku w Białymstoku. Absolwentka Liceum Ekonomicznego w Białymstoku. W roku 1988 ukończyła studia z zakresu ekonomii na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. W roku 2014 uzyskała tytuł doktora nauk ekonomicznych. Rozprawa doktorska „Wsparcie ze środków publicznych a rozwój MSP w Niemczech”. Autorka wielu publikacji naukowych z zakresu gospodarki Niemiec oraz wsparcia sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Przedsiębiorca - przez 15  lat z powodzeniem prowadziła własną działalność gospodarczą. Posiada gospodarstwo rolne w gminie Zabłudów. Jest prezesem Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Karakule i Okolic. Jest członkiem Zespołu Inicjatywno-Doradczo-Konsultacyjnego przy Starostwie Powiatowym w Białymstoku. Ambasadorka 31 Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku Diecezji Łomżyńskiej. Członek Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. Od 2014 roku związana z Łomżą.

Kanclerz: mgr inż. Marian Czajczyk

Przedstawiciel nauczycieli akademickich: dr inż. Jarosław Klimaszewski

Przedstawiciel Studentów: Krystyna Faryna

Pełnomocnicy Rektora

  • Pełnomocnik Rektora ds. Promocji: dr inż. Jarosław Klimaszewski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pełnomocnik Rektora ds. Praktyk: dr Iwona Borawska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.