Ruszyła rekrutacja do nowych studiów:

Studia MBA - Master of Business Administration

w Uczelni Jańskiego w Łomży

realizowane we współpracy z uczelnią Lapland University of Applied Sciences – Finlandia

O PROGRAMIE

MBA w Uczelni Jańskiego w Łomży to 3-semestralne studia podyplomowe, stworzone z myślą o osobach zarządzających organizacjami, mającymi na co dzień do czynienia z biznesem. Partnerem programu jest uczelnia: Lapland University of Applied Sciences z Finlandii.Celem programu jest dostarczenie studentom solidnych podstaw teoretycznych w zakresie nowoczesnego zarządzania oraz najlepszych praktyk biznesowych, z położeniem nacisku na kompetencje interpersonalne i umiejętności przywódcze, wsparte solidną wiedzą z zakresu psychologii społecznej.

Absolwenci otrzymają wydany przez Uczelnię Jańskiego w Łomży „Dyplom ukończenia studiów Master of Business Administration”.

Absolwenci studiów MBA są zwolnieni z obowiązku składania egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa zgodnie z art. 19 ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.

ADRESACI

Program adresowany jest do osób pracujących zawodowo, które ukończyły studia wyższe oraz mają co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu organizacją czy szeroko rozumianym biznesie.

Nabór na studia rusza od 01.08.2018

Zapisywać można się osobiście w siedzibie Uczelni, bądź online na stronie internetowej uczelni – w zakładce rekrutacja online.

Od kandydatów wymaga się dołączenia do aplikacji następujących dokumentów:

• Kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych;
  • życiorys zawodowy (CV).

Kandydaci spełanijący wymagania programu MBA Uczelni Jańskiego w Łomży zostaną zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną z osobami kierującymi programem MBA. Wyniki rozmowy rekrutacyjnej będą decydowały o przyjęciu kandydata.

ORGANIZACJA STUDIÓW

Studia MBA na Uczelni Jańskiego w Łomży trwają 3 semestry i obejmują 300 godzin dydaktycznych. Zajęcia prowadzone są w języku polskim i odbywają się w trakcie zjazdów w piątki w godzinach 15.00-21.00 oraz soboty 9.00-18.00.

Pomiędzy zjazdami studenci korzystają z platformy e-learningowej.

Planowane daty zjazdów:

1. 7-8 grudnia 2018
  2. 18-19 styczeń 2019
  3. 15-16 luty 2019
  4. 15-16 marzec 2019
  5. 5-6 kwietnia 2019
  6. 17-18 maj 2019
  7. 18-19 październik 2019
  8. 8-9 listopad 2019

KOSZT PROGRAMU

1. opłata wpisowa – 100 zł. do 30 października 2018
  2. opłata za studia - 8.900 zł – płatne w  trzech ratach:

I rata - 3000 zł do 15 grudnia 2018
II rata - 3000 zł do 15 marca 2019
III rata -  2900 zł do 15 października 2019

Uczelnia Jańskiego w Łomży

ul. Krzywe Koło 9, 18-400 Łomża

www.lomza.janski.edu.pl, fb.com/ujlomza/

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: +48 511 33 70 50, +48 668 487 741

Program studiów MBA

Wyniki I etapu rekrutacji

Adres strony PSDiK opisujący projekt http://polskiestowarzyszenie.pl/lomzynscy-pionierzy/

Osoby zakwalifikowane do II etapu zostaną powiadomione telefonicznie. Osoby niezakwalifikowane otrzymają powiadomienie pocztą poleconą.

Na Uczelni Jańskiego w Łomży trwają obrony prac dyplomowych: licencjackich i magisterskich oraz na studiach podyplomowych.

Najwięcej absolwentów w tym tygodniu obroniło się na kierunku pedagogika, specjalność pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Gratulujemy wszystkim absolwentom, którzy w tym tygodniu podeszli do egzaminów.
Promotorom dziękujemy za wspaniałą pracę i trud przygotowania studentów.
Wszyscy jesteście wspaniali.