Rektor Uczelni Jańskiego w Łomży
dr Joanna Karpowicz zaprasza
na Festyn Europejski "Z Łomży do Europarlamentu"
- 28 kwietnia 2019 roku w godzinach: 11.00-15.00.

(parking przy Uczelni, Łomża, Krzywe Koło 9)

W programie:

• zabawy i animacje dla dzieci
  • malowanie twarzy
  • bractwo kurkowe
  • fitness po europejsku
  • występy dzieci z łomżyńskich szkół
  • bezpłatny grill i słodycze.

Rektor Uczelni Jańskiego w Łomży dr Joanna Karpowicz
oraz Prezes Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych Jarosław Feliński

zapraszają na Konferencję Ochrony Danych Osobowych, która odbędzie się dnia 25 kwietnia 2019r.
w budynku ul. Krzywe Koło 9 w ŁOMŻY, aula na parterze. początek o godzinie 10.00.

Prosimy najpóźniej do dnia 19 kwietnia 2019r. potwierdzić swoją obecność na formularzu pod adresem:

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Uczelnia Jańskiego w Łomży prowadzi nabór na studia I i II stopnia na kierunki: pedagogika oraz zarządzanie oraz na studia podyplomowe. Początek zajęć na przełowmie lutego i marca 2019.

Zapraszamy do Punktów Rekrutacyjnych:

• studia I i II stopnia: +48 511 33 70 50, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • studia podyplomowe: +48 668 487 741, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Rekrutacja on-line